Skip to content

2minuty.pl

Jeśli możesz coś zrobić w mniej niż 2 minuty, zrób to od razu – David Allen

  • STRONA GŁÓWNA
  • Spis treści
  • O blogu
  • O nas
  • Kontakt
Wpisy Mateusza

Przerwa wakacyjna

4 sierpnia 200724 sierpnia 2016 Mateusz

autor wpisu: Mateusz Drożdżyński

Ze względu na nieobecność redakcji w dniach 05.07-13.07, działalność bloga 2minuty.pl zostaje w tym czasie wstrzymana. Życzymy wszystkim naszym czytelnikom, którzy w tym czasie wyjeżdżają na wakacje udanego wypoczynku i równie udanego powrotu do produktywnego życia po wakacyjnej przerwie. Do zobaczenia za tydzień!

autor wpisu: Mateusz Drożdżyński

Zobacz wpisy

Previous Post 5 sposobów na produktywność z Backpackiem
Next Post Strefy produktywności

Autor: Patrycja

Śledź nowe wpisy

Wyszukiwarka

Losowa myśl własna

Nie składaj życzeń na Facebooku. Lepiej zadzwoń. Nie znasz numeru tej osoby? Hmmm, to po co składać życzenia komuś, kto nie jest dla Ciebie ważny?

Od 7 lat używam:

Tematyka

blablabla damsko-męskie dokumentowanie kupowanie multitasking NAJLEPSZE-WPISY narzędzia nozbe perfekcjonizm jest be pitu pitu postanowienia prokrastynacja psychologiczne dygresje pulpit sztuka wyboru ulepszanie gtd wyrwane z kontekstu
Proudly powered by WordPress · Theme: Button by Automattic.
Strona korzysta z cookies, bo autor ma taki kaprys, że lubi wiedzieć, kto wchodzi, gdzie i po co. Pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć cookies w swojej przeglądarce i w ten sposób pokazać autorowi strony środkowy palec. OK, rozumiem